Granulaty PVC - producent

Grupa Ergis Sp. z o.o. to doświadczony producent granulatów PVC charakteryzujących się wysoką jakością oraz trwałym wykonaniem. Firma wyróżnia się wieloletnią praktyką, dzięki której mogła poznać nie tylko rynek, ale przede wszystkim potrzeby zainteresowanych granulatami osób. Dzięki temu aktualnie oferuje rozwiązania na miarę oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Grupa Ergis Sp. z o.o. znana jest z dbałości o jakość wykonywanych produktów oraz ze stawiania na zrównoważony rozwój, co spotyka się z aprobatą ze strony użytkowników.

Producent granulatów

Granulaty PVC - szeroka oferta

Grupa Ergis Sp. z o.o. to nie tylko doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta, ale również bogaty wybór najlepszych granulatów PVC wtryskowych oraz kablowych. Te materiały, a także plastyfikaty techniczne twarde oraz miękkie to wysokiej klasy produkty, które mają bardzo wiele praktycznych zastosowań. W ofercie firmy znajduje się szereg solidnych rozwiązań. Wśród nich z pewnością znajdują się optymalne dla każdego klienta rozwiązania odznaczające się precyzyjnym wykończeniem oraz odpornością na uszkodzenia.

Granulaty PVC - zastosowanie

Granulat PVC kablowy znajduje swoje zastosowanie głównie przy tworzeniu oplotów przewodów, natomiast plastyfikaty techniczne miękkie wykorzystywane są do wytwarzania uszczelek, węży ogrodowych czy przewodów o małej średnicy. Twarde natomiast sprawdzają się przy produkcji różnego rodzaju listew. Granulaty PVC znajdujące się w ofercie Grupa Ergis Sp. z o.o. stosowane są wtryskowo bądź poprzez wytłaczanie przy wytwórstwie obuwia wodoodpornego do pracy lub uszczelek, niewielkiej galanterii czy sprzętu AGD.

Właściwości granulatów PVC

Granulaty PVC posiadają wiele niesamowitych właściwości, dzięki którym wzrasta możliwość ich zastosowania. Przede wszystkim są wodoodporne, ale także doskonale radzą sobie w przypadku działania substancji agresywnych. Materiał jest bezbarwny, nie podlega niszczeniu w wyniku działania na niego promieni UV, a także nie gnije ani nie butwieje. Dzięki temu zachowuje swoje charakterystyczne cechy przez długi czas, co czyni go praktycznym tworzywem wykorzystywanym w wielu popularnych branżach.